Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: В. Бернікова, начальник відділу профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості
Дата: 16 серпня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2019/08/16/jaki-profesii-zdobuvali-tsogorich-gromadjan-z-invalidnistju-.htm
суспільство, 16 серпня 2019

Які професії здобували цьогоріч громадян з інвалідністю?

В. Бернікова, начальник відділу профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості


Цьогоріч близько 60 громадян з інвалідністю, за направленням центрів зайнятості області, проходили професійне навчання з урахуванням рекомендацій індивідуальних програм реабілітації.


Слід зазначити, що при організації професійного навчання враховуються потреби ринку праці, вимоги індивідуальної програми реабілітації людей з інвалідністю та їхні побажання. Крім того, професійне навчання сприяє  підвищенню рівня конкурентоспроможності громадян з інвалідністю на ринку праці.


Серед професій та спеціальностей, які здобували громадяни зазначеної  категорії:  водій автотранспортних засобів та навантажувач, формувальник ковбасних виробів, машиніст холодильних установок, озеленювач, перукар, робітник фермерського господарства, водій автотранспортних засобів, електрогазозварника, інспектор з кадрів, молодша медична сестра, слюсар – ремонтник, продавець продовольчих товарів, тракторист-машиніст с/г виробництва, швачка тощо.


За груповою формою близько 10 осіб навчалися  у Полтавському, Дніпропетровському та Одеському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
322Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: