Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Вікторія Талашкевич, Прес-клуб реформ, фото - сайт "Прожектор"
Дата: 2 червня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2019/06/02/chomu-kropivnitskii-mae-buti-ekologichnim-evropeiskim-mistom-.htm
суспільство, 2 червня 2019

Чому Кропивницький має бути екологічним європейським містом?!

Вікторія Талашкевич, Прес-клуб реформ, фото - сайт "Прожектор"
Відповідь на це питання шукали учасники та учасниці модерованої дискусії, яка відбулася у Кропивницькому у рамках громадської кампанії «Дихати по-людськи».


Зустріч невипадково пройшла в обласній універсальній бібліотеці імені Чижевського, у приміщенні Орхуського Центру екологічної інформації, а її супроводжувала тематична виставка картин, присвячена питанням довкілля, організована художницями об’єднання «Муза». Вела зустріч редакторка тижневика «Первая Городская Газета», журналістка і художниця Людмила Макей, а до розмови були запрошені як місцеві, так і столичні та міжнародні експерти.


Зокрема, активну участь у дискусії взяли Ізабелла Хруслінська, Фонд міжнародної солідарності (Польща), яка розповіла про проект «Регіональні медіа як активізатори громадськості в процесах європейської інтеграції України», та Вікторія Талашкевич, координаторка Прес-клубу реформ, яка презентувала громадську кампанію «Дихати по-людськи».


Також виступили із доповідями та активно дискутували між собою Микола Власенко, Начальник Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області – Головний державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Кіровоградської області, Олександр Ковтунов, директор департаменту екології та природних ресурсів Кіровоградської ОДА, Анатолій Оперчук, зав. віділом епідеміології неінфекційних захворювань та факторів навколишнього природного середовища Центру громадського здоров'я МОЗ України.


Презентували свої думки та ідеї Надія Паливода, громадська активістка, ініціаторка створення групи «Озеленення Кропивницького», Віталій Приходько, голова ОСББ, Олександр Тарасов, представник Громадської ради, Євген Ткачук, дендролог, Олександр Цертій і Катерина Шамардіна, депутати міської ради Кропивницького.


Захід проводився у рамках проекту «Регіональні медіа як активізатори громадськості в процесах європейської інтеграції України» котрий реалізується Фондом Міжнародної Солідарності (Варшава, Польща) і Товариством Лева (Львів) в рамках Програми «Підтримка Демократії» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща.


З фото та відео із дискусії можна ознайомитися на сторінці проекту у мережі Фейсбук:
https://www.facebook.com/dykhatypolyudsky

464Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: