Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Вікторія Талашкевич, Прес-клуб реформ
Дата: 8 січня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2019/01/08/valerii-lebid-mentor-programi-golosi-gromad-.htm
суспільство, 8 січня 2019

Валерій Лебідь - ментор програми "Голоси Громад"

Вікторія Талашкевич, Прес-клуб реформ

Шістнадцять учасників та учасниць менторської програми «Голоси громад» проходять цими зимовими місяцями коучинг у відомих і популярних менторів - медійників, викладачів, експертів.


Коучінг відбувається у рамках проекту, що його втілює громадська організація «Прес-клуб реформ» у Кіровоградській, Полтавській та Дніпропетровській областях завдяки щедрій підтримці американського народу у вигляді гранту від Посольства США в Україні. Кожен учасник та учасниця готують медіа-проекти, якими поділяться під час фінальної школи у лютому місяці.

Ментор Валерій Лебідь поділилася з нами першими результатами чотирьох учасників та учасниць, які проходять коучінг саме у нього.

- Учасниця програми Світлана Терещенко заявила про створення інформаційного видання, спрямованого на підвищення правової освіти громадян, - розповідає Валерій Лебідь. За його словами, наразі учасниця готує конкретизований опис свого медіа-проекту і орієнтовні кроки його реалізації, як вона це бачить. Після цього планується скласти спільний план і виконувати його.

- Учасниця програми Людмила Богодіст планує реалізувати проект із патріотичним нахилом та висвітлювати права людини, головні новини Кіровоградщини, а ще мати куточок поезії, - розповідає Валерій Лебідь. Наразі пані Людмила готує детальний опис проекту і своє бачення покрокової його реалізації.

- Учасниця програми Людмила Маслова наразі підготувала загальний опис свого медіа проекту, отримала від мене низку уточнюючих запитань, на які зараз готує відповіді, - ділиться Валерій Лебідь.

- Учасник програми Євген Євтушенко дуже активно бере участь у проекті. Він чітко описав те, чого хоче і як це зробити, також описав проблеми і питання, які у нього виникають під час реалізації проекту, - розповідає Валерій Лебідь. Пан Євген тримав від ментора два хороших посібника з роботи Інтернет-ЗМІ, а також самостійно створив сторінку видання у «Фейсбуці». Наразі відбувається покрокове усунення недоліків сторінки і поліпшення її якості.

Незабаром опублікуємо відгуки про проект інших менторів та менторок, а також учасників та учасниць програми "Голоси Громад". Наразі ж нагадаємо, що метою проекту є сприяння розвитку свободи преси, а також підвищення активності місцевих спільнот в ході процесів децентралізації та удосконалення навичок місцевих журналістів, блогерів і медіа-активістів.


1203Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: