Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Управління ДСНС України у Кіровоградській області
Дата: 17 грудня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2018/12/17/rjatuvalniki-nagadujut-gromadjanam-pro-nebezpeku-pid-chas-perebuvannja-na-krizi.htm
суспільство, 17 грудня 2018

Рятувальники нагадують громадянам про небезпеку під час перебування на кризі

Управління ДСНС України у Кіровоградській області


Як тільки водойми вкриває крига на них рясно з’являються любителі підлідної риболовлі або любителі розваг на кризі, як дорослі, так і малі. Улюблені хобі настільки захоплюють людей, що вони забувають про смертельну небезпеку, яка ховається за крижаною красою. Тож, фахівці Служби порятунку приходять на замерзлі водойми, щоб нагадати  рибалкам, громадянам, які просто прийшли для розваги чи вирішили скоротити шлях, про небезпеку перебування на кризі.


15 грудня застережні бесіди на тему безпеки на льоду провели рятувальники Петрівського та Світловодського районів. Рятувальники розповіли людям про трагічні випадки загибелі, про засоби порятунку, які повинні бути при собі у кожного, хто вирішив ступити на лід. Особливу увагу громадян було закцентовано на  інформацію про способи самопорятунку та правильне надання допомоги потопаючим. Адже нерідко трапляється так, що намагаючись урятувати товариша, гинуть і потопаючий, і рятівник. Тому найкращий спосіб убезпечити своє життя та здоров’я від льодової пастки – зовсім не виходити на замерзлі водойми, адже завжди є ризик потрапити під лід.


Щоб життєво важлива інформація завжди була перед очима громадян, рятувальники щоразу під час таких профілактичних бесід роздають тематичні листівки, де чітко й коротко сформульовані застереження та правила поведінки на льоду.


      267Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: