Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області
Дата: 10 вересня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2018/09/10/rjatuvalniki-nagadali-scho-dotrimannja-pravil-bezpeki-na-vodi-zaporuka-zberezhennja-zhittja.htm
суспільство, 10 вересня 2018

Рятувальники нагадали, що дотримання правил безпеки на воді – запорука збереження життя

Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області


Працівники пожежно-рятувальної служби області продовжують попереджувати громадян про трагічні наслідки порушення правил безпечного відпочинку на воді.


10 вересня не забувати про власну безпеку закликали громадян працівники пожежно-рятувальних підрозділів Новгородківського та Компаніївського районів. 


Громадянам наголосили, що не варто вживати алкогольні напої, відпочиваючи біля водойми, заходити у воду після тривалого перебування на сонці. Під час відпочинку потрібно слідкувати за дітьми та не дозволяти їм самим заходити у річку. Не зайвим було нагадати, що небезпечно запливати далеко від берега, стрибати зі скелястих берегів, технічних споруд, плавати у місцях зі стрімкою течією, обережно користуватись плавзасобами, особливо надувними. 


Під час проведення профілактичної роботи працівники Служби «101» також поцікавились у відпочиваючих, чи обізнані вони з основами надання долікарської допомоги у випадку притоплення, бо інколи лічені хвилини, небайдужість свідків та їх вправність і знання допомагають врятувати життя. Кожен, з ким спілкувалися працівники Управління ДСНС, отримали застережні листівки на відповідну тематику. 


Шановні громадяни! Якщо вам захочеться скористатись останнім теплом і поплавати та позасмагати, не будьте самовпевними та дослухайтесь до порад фахівців, бережіть себе!


         342Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: