Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області
Дата: 2 травня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2018/05/02/u-kropivnitskomu-vidpochivalniki-v-lisoparkovii-zasterezheni-schodo-pozhezhnoi-nebezpeki.htm
суспільство, 2 травня 2018

У Кропивницькому відпочивальники в Лісопарковій застережені щодо пожежної небезпеки

Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області


Наразі в усіх зелених зонах Кіровоградщини відбуваються профілактичні рейди, організовані Управлінням ДСНС у Кіровоградській області за участю представників поліції та лісових господарств.


Метою цих заходів є запобігання пожежам у лісових масивах під час вихідних та святкових днів. Робота відбувається шляхом безпосереднього спілкування учасників рейдів та відпочивальників. Адже лише просте слово та щирий заклик може бути якнайкраще почутий та зрозумілий співрозмовникам.


Так, щойно завершилось відпрацювання одного з найпопулярніших місць відпочинку в обласному центрі – Лісопаркової зони. Тут в затишку струнких сосен зібрались багато компаній відпочивальників. Представники Управління, Кіровоградського міськрайонного відділу У ДСНС в області, лісового господарства та поліцейські нагадали громадянам, що в пожежонебезпечний період не можна розводити багаття в лісових масивах. Також закликали берегти ліс від пожеж – не кидати на землю, вкриту сухою рослинністю чи хвоєю, недопалки, сірники, легкозаймисті речовини тощо. Слід зазначити, що співрозмовники з розумінням ставились до не зовсім святкової теми розмови та обіцяли не чинити ніякої шкоди довкіллю. Завершуючи рейд, рятувальники роздавали усім листівки застережного змісту.


            &fft6   865Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: