Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Т.Біденко, провідний фахівець з питань зайнятостіПетрівського районного центру зайнятості
Дата: 5 грудня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2017/12/05/u-petrovomuvidbuvsja-festival-talantiv-dlja-ditei-z-osoblivimi-potrebami.htm
суспільство, 5 грудня 2017

У Петровому відбувся фестиваль талантів для дітей з особливими потребами

Т.Біденко, провідний фахівець з питань зайнятостіПетрівського районного центру зайнятостіВідзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування усім про обов'язок перед інвалідами, які потребують захисту та підтримки у наш непростий час. Особливо цього потребують діти. Це окремі маленькі долі, окремі дитячі надії на те, що все буде добре.


На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і ті, хто допомагає. Переймаючись буденними проблемами,  ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки 3 грудня, у Міжнародний день людей із інвалідністю, а й упродовж усього року не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди, якіпотребують допомоги та уваги, а  найголовніше  –  нашої посмішки та розуміння.


Днями, у «Петрівській загальноосвітній школі І ступеня» комунального закладу «Петрівського навчально-виховного об’єднання» «загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – гімназії», за сприяння Петрівського районного центру зайнятості, відбувся 7 районний фестиваль «Повір у себе» для дітей з обмеженими функціональними можливостями. Фахівці Петрівського районного центру зайнятості щороку долучаються до проведення  свята.  Серед гостей заходу були присутні працівники служби у справах дітей РДА, представники сільських і селищних рад табатьки учасників фестивалю.


Концертна програма, яку підготували учасники фестивалю та учні  «Петрівської загальноосвітньої школі І ступеня» комунального закладу «Петрівського навчально-виховного об’єднання» «загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – гімназії», викликала у слухачів море позитивних емоцій: кожен виступ супроводжувався гарячим оплесками та дружньою підтримкою. Усього фестиваль зібрав у дружньому колі  21 особливу дитину. 


Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Стулій  передала усім присутнім привітаннявідголови районної державної адміністрації Сергія Завалія та голови районної ради Тамари Сакари і побажала учасникам фестивалю здоров’я, щастя, благополуччя та здійснення мрій.


Фінальним акордом фестивалю сталонагородженняучасників дипломами і солодкими подарунками.


      

541Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: