Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: За матеріалами управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області
Дата: 5 грудня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2017/12/05/politseiski-berut-uchast-u-pravovomu-vihovanni-pidrostajuchogo-pokolinnja.htm
суспільство, 5 грудня 2017

Поліцейські беруть участь у правовому вихованні підростаючого покоління

За матеріалами управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області


Цьому напрямку роботи працівники поліції постійно приділять чимало уваги. Нині у рамках заходів, присвячених Тижню права, правоохоронці проводять тематичні зустрічі з учнями у різних навчальних закладах області.


До різноманітних профілактичних заходів із дітьми залучаються не лише працівники ювенальної превенції територіальних підрозділів, а й дільничні офіцери поліції.


Так, у Бобринецькому районі місцевим «шерифом» було проведено зустріч із учнями комунального закладу Кривоносівської середньої школи.


Спілкуючись із дітьми, дільничний роз’яснював загальні статті кримінального та адміністративного законодавства, зокрема розповів неповнолітнім про вік, з досягненням якого настає відповідальність за вчинення правопорушень. Окремо зупинився на питаннях відповідальності дорослих за вчинки дітей.


Говорили з підлітками і про шкідливий вплив на здоров’я людини алкоголю, тютюнових виробів та наркотичних засобів. Наприкінці заходу дільничний відповів на запитання учнів стосовно діяльності поліції, які їх цікавили.


Загалом такі зустрічі вже відбулися в окремих навчальних закладах обласного центру та кількох районів.


Протягом Тижня права, що триватиме до 10 грудня, відповідні заходи поліцейські проведуть в усіх куточках області.442Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: