Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Управління ДСНС України у Кіровоградській області
Дата: 17 жовтня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2017/10/17/rjatuvalniki-proveli-informatsiinu-robotu-z-meshkantsjami-mista-gaivoron.htm
суспільство, 17 жовтня 2017

Рятувальники провели інформаційну роботу з мешканцями міста Гайворон

Управління ДСНС України у Кіровоградській області


З приходом осінніх  холодів все більше громадян починають обігрівати  свої домівки, а отже і зростає ймовірність виникнення пожеж у житловому секторі. Для запобігання їх виникненню та з метою роз’яснення правил пожежної безпеки у побуті рятувальники Служби порятунку проводять інформаційні бесіди з населенням області.


15 жовтня роз’яснювальну роботу провели у м. Гайворон Кіровоградської області.  Містянам розповіли про причини та наслідки людської недбалості у поводженні з вогнем та порадили напередодні опалювального сезону обов’язково перевірити справність обігрівачів, ні в якому разі не користуватись пошкодженим  обладнанням і не використовувати прилади не за призначенням, а також не залишати маленьких дітей без нагляду у кімнатах з працюючими обігрівальними приладами і ні в якому разі не варто сушити речі над газовими плитами, а тим паче – обігрівати ними приміщення.


Працівники Служби порятунку, спілкуючись із жителями м. Гайворон, особливо звернули увагу на те, щоб громадяни ні в якому разі не користувалися саморобними електронагрівальними приладами та не перевантажували електромережу.  На завершення бесід усім співрозмовникам було надано інформаційні листівки з номерами екстрених служб, за якими потрібно негайно звертатись у разі надзвичайної події.


Шановні громадяни! Пам’ятайте, що в питаннях безпеки дрібниць не буває: ставтесь відповідально до того, чим і як ви обігріваєте власну домівку. Подбайте, щоб у вашій оселі завжди було не тільки тепло і затишно, а й безпечно.


      438Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: