В Україні стартував щорічний Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я, який відбувається у рамках реалізації Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації на період до 2015 року», пише сайт "Тусовка". Цього року, на відміну від попередніх, коли відповідні заходи проводились у травні,Тиждень планування сім’ї проводиться у вересні, напередодні Всесвітнього дня контрацепції, який відзначають 26 вересня.
Головна мета Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я – привернути увагу урядових, громадських організацій, медичних працівників та населення до вирішення проблем планування сім’ї репродуктивного здоров’я, а також до подолання негативної демографічної ситуації в Україні.