Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Вікторія Талашкевич
Дата: 19 вересня 2014
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2014/09/19/u-novoukraintsi-pochala-pratsjuvati-shkola-zdorov-ja-.htm
суспільство, 19 вересня 2014

У Новоукраїнці почала працювати "Школа здоров'я"

Вікторія Талашкевич

Цікавий тренінг у рамках програми «Школа здоров’я» триває сьогодні у приміщенні Новоукраїнської районної бібліотеки - за підтримки народного депутата України Станіслава Березкіна. Це вже третій тренінг на Кіровоградщині, які відбуваються для педагогів, медиків, соціальних працівників, бібліотекарів, щоб у часи, коли життя і добробут багатьох українських родин знаходяться під загрозою, питання планування сім’ї та репродуктивного здоров’я не відходили на задній план.

 

Наступного тижня, - з 22 по 26 вересня, - наша держава відзначатиме Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я. На Кіровоградщині традиційно багато уваги приділяється подоланню негативних тенденцій у демографічній ситуації, особливо характерних для сільської місцевості. Тому у Новоукраїнці, - у гостинному приміщенні районної бібліотеки, - зібралися майже чотири десятки педагогів, вихователів, бібліотекарів, медиків, громадських активістів, щоб дізнатися нове про репродуктивне здоров"я.

 

Вітаючи учасників тренінгу, представник Станіслава Березкіна - депутат Кіровоградської обласної ради Ірина Малик, - подякувала усім за те, жінки прийшли, щоб дізнатися більше про репродуктивне здоров’я як найважливішу частину благополуччя кожної родини. "Станіслав Березкін підтримав цей проект, бо сьогодні це важлива місія - донести інформацію про те, як зберегти здоров’я жінок, як піклуватися про майбутнє покоління, як виростити морально та фізично здорових дітей", - сказала пані Ірина.

 

Дискусія, спілкування, пошук вірних рішень дозволили усім, хто зібрався у гостинному приміщенні бібліотеки, дійти згоди про необхідність корекції репродуктивного здоров`я та проведення соціальної профілактики силами і вчителів, і вихователів, і соціальних працівників.

 

З якого віку можна народжувати? Скільки треба мати дітей? Яких інтервалів дотримуватись поміж пологами? Як практикувати здорову по відношенню до себе та майбутнього покоління поведінку? Саме ці питання і запропонували обговорити під час зустрічі такі досвідчені тренери, як Світлана Мороз, педагог із багаторічними стажем, керівник школи "Хочемо бути щасливими батьками" та Ольга Гріднєва, тренер програми "Здоров’я жінок Кіровоградщини", а також лікар-гінеколог Світлана Милосердова.

 

Наостанку скажемо, що втрачати надію, опускати руки, не дбати про сім"ю не можна, адже бажані діти і міцна родина – це єдиний надійний тил, який дає воїнам сили і бажання боротися за суверенність України, непорушність її кордонів. Особливо важливо зберегти здоров’я та віру у власні сили, а також надихати інших на якісне планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я для соціальних працівників, які працюють із усіма верствами населення, а також для педагогів, що взаємодіють і зі школярами, і з їхніми батьками. Вірте у себе, у своїх рідних, підтримуйте одне одного і знайте, що все буде добре!!

5615Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: