Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області
Дата: 3 червня 2014
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2014/06/03/do-dnja-zahistu-ditei-kerivnitstvo-mindohodiv-oblasti-vruchilo-podarunki-vihovantsjam-internativ.htm
суспільство, 3 червня 2014

До Дня захисту дітей керівництво Міндоходів області вручило подарунки вихованцям інтернатів

Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області

Як відомо, органи Міндоходів області опікуються молоддю — підростаючим поколінням платників податків. Особлива увага спрямована на тих, хто потребує опіки найбільше, — дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Напередодні особливих свят, Міжнародного дня захисту дітей та Свята останнього дзвоника в.о. начальника ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Надія Воленшчак та її заступник Тетяна Соколенко завітали з привітаннями та подарунками одразу в два підшефних заклади – Олександрійську та Світловодську школи-інтернат.

Такі гостини вже стали традицією для вихованців закладів та їх викладачів. Діти доволі часто приймають вітання від представників Міндоходів області разом з подарунками та солодощами з нагоди різноманітних свят. 

«Коли бачиш очі дітей, які не отримують материнської та батьківської ласки, такі моменти є особливо зворушливими, - зазначила Надія Воленшчак. - Частина нашої душі і сердечного тепла лишається тут, з дітьми. Ми будуємо їхнє майбутнє, а вони – наше. Сьогодні ми гостюємо в них, незабаром запросимо всіх до нас – проведемо екскурсію Головним управлінням Міндоходів в області. Адже кожен має знати, що поповнювати бюджет – справа відповідальна і надзвичайно важлива”.

Олександрійська та Світловодська школи-інтернат є осередком напрочуд творчих та здібних юних особистостей. Адже їх вихованці стали переможцями конкурсу дитячої творчості „Очима дитини про бюджет країни”, який проводили органи Міндоходів у цьому році. Переможці конкурсу отримали від міндоходівців не тільки дипломи, а й цінні подарунки для подальшого розвитку своїх творчих здібностей.

Діти та вихователі в свою чергу теж здивували подарунками: запальною піснею та чарівною мелодію саксофону. Від імені колективу і вихованців Олександрійської школи-інтернату керівник Тетяна Сорокун вручила Подяку колективу Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області за постійну увагу та участь у вирішенні проблемних питань закладу.

Наостанок, в.о.начальника ГУ Міндоходів в області Надія Воленшчак особисто запевнила керівників закладів про свою готовність і в подальшому всіляко допомагати їх вихованцям.

6431Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: