Тренінг з питань ефективних комунікацій та спілкування із засобами
масової інформації провели у Кіровограді для представників громадських
організацій та державних установ тренери благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» Олена Панченко та Ірина Скорбун.
Захід
пройшов у «Студії на Дворцовій» і залучив до цікавого спілкування
півтора десятки представників активних громадських організацій,
бібліотек, фахівців у сфері роботи з дітьми та молоддю, представників
органів влади, які працюють або планують працювати у галузях планування
сім’ї, репродуктивного здоров’я і контрацепції.

У
програмі тренінгу були такі корисні вправи, як запис відеоінтерв’ю та
персональних виступів, а також практичні вправи щодо правил успішного
спілкування із медіа.
Олена
Панченко дала корисні поради на щодень, зокрема, про те, як професійно
спілкуватися з журналістами та зрозуміти логіку думок репортера, про що
варто подумати до, під час і після інтерв'ю, як сформулювати і успішно
передати журналісту вашу точку зору, можливості, права та обов’язки при
спілкуванні зі ЗМІ.