Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 09:15
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2026/06/26/na-kirovogradschini-zbilshat-kilkist-bazovih-stantsii-mobilnogo-zv-jazku-z-rezervnim-zhivlennjam.htm

На Кіровоградщині збільшать кількість базових станцій мобільного зв’язку з резервним живленням

Під головуванням заступника начальника Кіровоградської ОВА Сергія Поліщука відбулася нарада щодо забезпечення резервними джерелами живлення на базових станцій мобільного зв’язку в області. Під час засідання визначили подальші кроки для завершення робіт у громадах та забезпечення стабільного мобільного зв’язку під час можливих блекаутів.


Зокрема укладання договорів між громадами та операторами мобільного зв’язку, передачу генераторів і готовність обладнання до експлуатації. Окремо визначили громади, у яких необхідно прискорити завершення робіт.


«Оснащення базових станцій автономними джерелами живлення є одним із пріоритетних завдань підготовки області до осінньо-зимового періоду. Це дозволить забезпечити стабільну роботу мобільного зв’язку навіть в умовах тривалих відключень електроенергії», — зазначив Сергій Поліщук.


Громадам доручили завершити процедури приймання-передачі обладнання та забезпечити готовність резервних джерел живлення до експлуатації. Це дасть змогу підтримувати стабільну роботу мереж мобільного зв’язку під час аварійних і планових відключень електроенергії.

   

67Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: