Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16:55
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2026/06/25/v-oblasnii-radi-proveli-zasidannja-postiinoi-komisii-z-pitan-ohoroni-zdorov-ja.htm

В обласній раді провели засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я


У Кіровоградській обласній раді в онлайнформаті відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранської політики сьогодні, 25 червня. 


Так, постійна комісія погодила проєкти рішень обласної ради щодо встановлення права узуфрукта комунального нерухомого майна за КНП «Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради», КНП «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради», КНП «Кіровоградський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр Кіровоградської обласної ради» та Олександрійським геріатричним пансіонатом із спеціальним відділенням. 


Також депутати обласної ради погодили проєкт рішення, яким передбачено надання дозволу КНП «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» на передачу в оренду нерухомого майна (приміщення котельні) на умовах його використання за цільовим призначенням. 


Крім цього, депутати підтримали внесення змін і доповнень до Статуту Кіровоградського обласного комунального медично-виробничого підприємства профілактичної дезінфекції «РАТТУС» та Статуту комунального закладу «Регіональний центр громадського здоров’я Кіровоградської обласної ради».

https://oblrada.kr.ua/event/250620261518


85Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: