В Україні продовжує діяти національна програма «Скринінг здоров’я 40+», яка допомагає вчасно виявляти ризики серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та порушень ментального здоров’я.
Понад 115 тисяч українців уже пройшли обстеження та отримали персональні рекомендації щодо свого стану здоров’я. Загалом на участь у програмі подано понад 800 тисяч заявок.
Під час проходження скринінгу можна:
- пройти необхідні лабораторні дослідження;
- оцінити фактори ризику для здоров’я;
- виміряти артеріальний тиск, пульс, зріст, вагу та окружність талії;
- визначити індекс маси тіла;
- отримати індивідуальні рекомендації фахівців;
- за потреби пройти додаткову діагностику та отримати направлення до лікаря.
Важливо: якщо кошти на проходження скринінгу здоров’я 40+ були отримані до 1 травня 2026 року, використати їх необхідно до 30 червня 2026 року. Після цієї дати невикористані кошти повернуться до державного бюджету.
Не відкладайте турботу про здоров’я. Регулярні профілактичні обстеження допомагають вчасно виявити захворювання та зберегти якість життя.
https://t.me/kirovohradskaODA/44893
https://www.facebook.com/kirovograd.net/?locale=bg_BG