Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 1 травня, 10:15
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2026/05/01/chi-peredbachaetsja-vzhittja-zahodiv-z-garmonizatsii-natsionalnoi-ta-evropeiskoi-sistemi-zainjatosti-pojasnennja.htm
новини, 1 травня, 10:15

Чи передбачається вжиття заходів з гармонізації національної та європейської системи зайнятості - пояснення


Так, передбачається.


Насамперед зазначимо, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07 січня 2026 року № 92-р схвалено Стратегію зайнятості населення України на період до 2030 року (далі - Стратегія). Метою Стратегії є створення умов для збалансованого розвитку ринку праці. Реалізація Стратегії передбачається шляхом виконання заходів до 6 стратегічних цілей. Однією з таких цілей є гармонізація системи зайнятості та охорони праці з acquis ЄС з метою інтеграції України до ринку праці Європейського Союзу. 


Серед іншого, важливим елементом реалізації зазначеної стратегічної цілі є підготовка України до участі в європейських мережах і заходах, що стосуються зайнятості, зокрема в Європейській мережі служб зайнятості (EURES), Європейському органі праці (ELA) та Мережі державних служб зайнятості Європейського Союзу (EU PES Network). Зазначене дасть можливість поліпшити мобільність працівників, забезпечити обмін інформацією про вакансії та умови праці, а також підвищити ефективність послуг системи державних установ у сфері зайнятості населення. 


Ознайомитись з текстом розпорядження № 92-р можна на урядовому вебпорталі за посиланням https://surl.li/tqchvy


Примітка. Acquis ЄС це повна сукупність правових актів, спільних цінностей, принципів та політик ЄС, які зобов'язані прийняти та впровадити країни-кандидати для вступу в ЄС. 


114Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: