Директорка департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської ОВА Валерія Фурманова повідомила про зміни у державній програмі надання пільгових кредитів «Доступні кредити 5–7–9%».
Відтепер агропідприємства можуть отримувати пільгові кредити на реалізацію інвестиційних проєктів, пов’язаних із розподіленою генерацією. Також збільшено максимальний ліміт фінансування — до 250 мільйонів гривень на один проєкт. Для порівняння, у 2025 році цей показник становив 150 мільйонів гривень.
Програма «Доступні кредити 5-7-9 %» є складовою політики розвитку українських виробників «Зроблено в Україні» і спрямована на стимулювання мікро-, малого та середнього бізнесу через здешевлення кредитних ресурсів за рахунок державних компенсацій або державних гарантій.
Програма реалізується через Фонд розвитку підприємництва та уповноважені банки. Деталі та умови участі – https://madeinukraine.gov.ua/#investments
https://t.me/kirovohradskaODA/40035