24 січня о 15:17 до Служби порятунку надійшло повідомлення про необхідність залучення рятувальників для надання допомоги у відкриванні воріт гаража, де є загроза отруєння чадним газом людини через роботу двигуна легкового автомобіля. Подія сталася на території гаражного кооперативу на вулиці Гетьмана Мазепи в м. Олександрія.
Прибувши за вказаною адресою, бійці олександрійського підрозділу ДСНС відчинили ворота гаража, де виявили непритомного чоловіка в салоні заведеного автомобіля. Рятувальники винесли постраждалогона свіже повітря та проводили комплекс заходів невідкладної допомоги до прибуття працівників екстреної медичної допомоги. На жаль, під час проведення реанімаційних заходів медики констатували смерть чоловіка.
Наразі обставини події та причину смерті громадянина 1960 р.н. встановлюють відповідні фахівці, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.