Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16:58
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2026/01/19/dvoe-legkoatletiv-kirovogradschini-stali-peremozhtsjami-vseukrainskih-zmagan-zi-stribkiv-u-visotu-pam-jati-oleksija-dem-janjuka.htm

Двоє легкоатлетів Кіровоградщини стали переможцями Всеукраїнських змагань зі стрибків у висоту пам’яті Олексія Дем’янюка


Двоє легкоатлетів Кіровоградщини стали переможцями Всеукраїнських змагань зі стрибків у висоту пам’яті Олексія Дем’янюка.


Двоє представників спортивної спільноти Кіровоградщини, вихованці тренера-викладача із легкої атлетики КЗ «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву-2» Олег Дорощук та Іван Доній стали переможцями Всеукраїнських змагань зі стрибків у висоту пам’яті Олексія Дем’янюка.


Змагання у Львові зібрали 57 найсильніших стрибунів у висоту з 11 областей України та Києва. Представник КЗ «Кіровоградська обласна школа вищої спортивної майстерності» Олег Дорощук взяв висоту 2,24 м та здобув перемогу.


«Ці змагання проводяться вже протягом 27 років. У них завжди беруть участь спортсмени Кіровоградщини. Свого часу переможцем був наш Дмитро Яковенко. Зараз Олег Дорощук вже вшосте здобуває золото змагань. Це не було несподіванкою, адже на сьогодні він найсильніший в Україні зі стрибків у висоту серед дорослих. Не можу сказати, що наразі задоволений повністю виступом, адже були помилки, над якими ми попрацюємо. Підготовка до основних зимових стартів триває, тому сподіваємося на покращення результатів», – зазначив Геннадій Здітовецький.


Ще один вихованець Геннадія Здітовецького та комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву-2»  – 16-річний Іван Доній – також завоював перемогу у своїй категорії.


«Іван Доній стрибав у категорії «Юнаки» і взяв висоту 2 метри, нещодавно на змаганнях брав висоту 2,05 м. Ми готуємося до нових стартів, зокрема, плануємо участь у чемпіонаті Європи та Юнацьких Олімпійських іграх. Іван вже у складі збірної України», – додав тренер.


Фото – (с)Ulf Schiller/athletix.ch, відділення НОК у Кіровоградській області

https://oblrada.kr.ua/event/011920261537


97Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: