В умовах тривалих перебоїв із електроенергією дуже доречні подарунки отримали вихованці трьох патронатних родин у Кропивницькому.
За сприяння Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині» до Дня захисту дітей трьом сім’ям патронатних вихователів вручили планшети для організації онлайн-навчання дітей, що досить актуально в умовах сьогодення.
А напередодні свята у комунальному позашкільному навчальному закладі «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» відбувся захід для дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які живуть у Кропивницькому. Веселі розваги, танці і пісні не лише створили малечі гарний настрій, а й надихнули на успішне навчання.
https://www.facebook.com/krrada.official?locale=ru_RU


