Фортечний районний суд м. Кропивницького визнав винним 34-річного мешканця області у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 156 та ч. 1 ст. 301-1 КК України — розпусних дій щодо малолітніх і зберігання дитячої порнографії.
Досудовим розслідуванням установлено, що чоловік, користуючись довірою знайомих, вчиняв розпусні дії щодо двох малолітніх дівчаток. Крім того, у його телефоні правоохоронці виявили понад 36 тисяч фото- та 660 відеофайлів, частина з яких порнографічного характеру — із зображенням дітей.
Експертиза підтвердила, що обвинувачений зберігав і переглядав заборонені матеріали через месенджери Telegram і Viber, а також використовував свої технічні знання, щоб приховати сліди перегляду та зберігання.
Під час судового розгляду публічне обвинувачення підтримав керівник Кропивницької окружної прокуратури.
Суд визнав чоловіка винним і призначив реальне покарання — 5 років позбавлення волі, а також 3 роки заборони обіймати посади або займатися будь-якою діяльністю, пов’язаною з навчанням, вихованням чи дозвіллям дітей.
Прокуратура наголошує: у кожному випадку злочинів проти статевої недоторканності та моральності дітей обвинувач наполягатиме на реальній мірі покарання.