7
листопада у Кропивницькому відбудеться Ярмарок вакансій «Нові можливості після
служби».
На ярмарку будуть присутні представники державних структур, міжнародних та громадських організацій, а також власники ветеранського бізнесу. Організатори поставили собі за мету створити майданчик для діалогу, підтримки та нових професійних стартів. Отже, об’єднати роботодавців та ветеранську спільноту, а також сприяти працевлаштуванню ветеранів, ветеранок, членів їхніх родин і сімей загиблих Захисників та Захисниць – головна мета заходу.
Організатори запрошують роботодавців долучитися до ярмарку, щоб:
- презентувати свою компанію чи підприємство, актуальні вакансії та програми підтримки для ветеранів;
- особисто поспілкуватися з потенційними кандидатами – мотивованими, досвідченими, готовими до нових викликів;
- знайти нових партнерів або клієнтів серед представників ветеранського бізнесу.
Формат участі
Кожен представник роботодавця отримає індивідуальне місце з базовим обладнанням: стіл, два стільці, табличка.
Рекламні матеріали (банери, флаєри тощо) можна буде розмістити напередодні.
Рекомендується делегувати 1–2 представників для комунікації з відвідувачами.
Увага! Кількість місць обмежена – до участі буде допущено не більше 50 компаній.
Реєстрація триває до 27 жовтня 2025 року включно.Заповнити реєстраційну форму
Участь у заході – це не лише можливість знайти працівників, а й зробити внесок у реінтеграцію тих, хто захищав країну.
Точну адресу буде повідомлено незадовго до події.
Довідково. Ярмарок організовує Міжнародна організація з міграції (МОМ) в Україні у партнерстві з Міністерством у справах ветеранів України та Кіровоградською обласною військовою адміністрацією, за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту «Сприяння соціальній згуртованості та реінтеграції ветеранів в Україні».
Це більше, ніж подія – це крок до нової якості життя, де досвід, відданість і професіоналізм ветеранів знаходять гідне продовження у мирному житті.