Прокурорами Кіровоградської обласної прокуратури повідомлено про підозру посадовцю за фактом службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що провідний інженер відділу контролю за будівництвом управління капітального будівництва Департаменту капітального будівництва та інвестиційної діяльності Кіровоградської ОДА здійснював технічний нагляд під час реконструкції однієї з загальноосвітніх шкіл Світловодської територіальної громади.
Підозрюваний, не перевіривши обсяг виконаних робіт, підписав акти щодо їх виконання, дані у яких не відповідали дійсності, тобто були завищені.
Сума завданих збитків державі становить понад 300 тис. гривень.
Досудове розслідування – СУ ГУНП в області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.