У Кропивницькому на
базі освітньо-культурного простору Гончаренко центр проведуть творчу зустріч із
письменницею, літературною коучесою та журналісткою Іриною Семеновою. У
п’ятницю, 18 липня о 15:00, вона розповість, як автору-початківцю пройти весь
шлях — від ідеї до першої проданої книжки. Участь безоплатна.
За словами директорки простору Вікторії Талашкевич, це подія для всіх, хто давно мріє видати власну збірку оповідань, поезій чи роман — але не знає, з чого почати, які помилки можуть зіпсувати дебют і як не загубитися серед пропозицій видавництв.
«Зараз — найкращий час, аби нарешті реалізувати свої літературні амбіції. Але водночас це період, коли легко зробити фатальні помилки — витратити гроші на непотрібні послуги, потрапити на шахраїв або просто здатися, не встигнувши дійти до фіналу. Разом зі спікеркою допоможемо авторам пройти цей шлях швидше, дешевше й із результатом», — каже Вікторія.
Тренерка заходу — Ірина Семенова, авторка мотиваційної збірки «5-й елемент» та прозово-поетичної книжки «6 відчуття: тексти про любов і війну» (у друці). За останні два роки 11 її клієнтів уже видали, презентували й продали перші тиражі своїх книжок — з нуля й без великих бюджетів.
На зустрічі обговорять:
- як знайти свій стиль і
структурувати ідеї для книжки;
- як обрати формат видання — друк чи електронна версія;
- як знайти редактора, видавця або надрукувати книжку самостійно;
- як влаштувати презентацію й почати продавати книжку з першого дня.
Захід проведуть у п’ятницю, 18 липня о 15:00 у місцевому Гончаренко центрі, що на Великій Перспективній, 4а). Участь повністю безоплатна — достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням.
Довідка:
Гончаренко центри — найбільша в Україні мережа безкоштовних освітньо-культурних просторів, заснована народним депутатом Олексієм Гончаренком у 2021 році. Сьогодні понад 40 центрів працюють по всій країні — від обласних центрів до найменших містечок.
Це місце, де можна вивчати іноземні мови, цифрову грамотність, фінанси, брати участь у лекціях, подіях і творчих клубах. Під час повномасштабної війни центри стали ще й волонтерськими хабами: тут плетуть сітки, збирають допомогу, друкують деталі на 3D-принтерах. Головна мета — давати людям знання, спільноту та простір для дій.