Мета курсу — надати практичні навички тим, хто підтримує людей у найскладніші моменти їхнього життя.
Цього разу учасниками стали психологи, педагоги та соціальні працівники, які супроводжують родини військових та ветеранів. Нові кризові консультанти працюватимуть у Новоукраїнській, Добровеличківській, Тишківській та Піщанобрідській громадах Кіровоградської області.
Протягом трьох днів інтенсивного навчання під керівництвом тренера Андрія Фоменка було опрацьовано три ключові модулі:
Перша психологічна допомога в екстремальних ситуаціях;
Робота з травмою;
Підтримка людей у стані кризи втрати.
Учасники навчились розпізнавати стресові реакції, освоїли техніки самодопомоги та здобули інструменти ефективного кризового консультування.
Вже у червні 2025 року тренінг «Кризовий консультант» планують провести в Олександрії.
Проєкт «Кризовий консультант» реалізує Благодійний фонд "Безпечне майбутнє" у межах проєкту Deutsche Gesellschaft fuer Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH «Ґендерно-чутливі підходи до ментального здоров'я та психосоціальної підтримки в Україні», що фінансується урядом Німеччини.
https://t.me/kirovohradskaODA/31769


