11 березня близько 11:20 до районного відділу поліції надійшло повідомлення про те, що в квартирі багатоповерхового будинку чутно гучні звуки. Там перебував власник помешкання з дружиною та дітьми. Про це Суспільному розповіла речниця поліції області Віталіна Бевзенко.
"На місці поліцейські встановили, що чоловік підірвав гранати для страйкболу та кинув їх з вікна. У подальшому жінці з дітьми вдалося вийти з помешкання. З її пояснень, чоловік поводив себе агресивно, забарикадувався у квартирі. Поліція із залученням спецпризначенців КОРД відчинила двері. У квартирі побачили травмованого чоловіка, ймовірно, після спроби вчинення самогубства. Медики "швидкої" доправили його в лікарню. Згодом від отриманих травм чоловік помер".
За даними речниці, під час огляду помешкання поліцейські знайшли піротехніку та предмет схожий на бойову гранату. Знайдене направили на експертизу. За вказаним фактом розпочали кримінальні провадження за статтями 263 та 115 Кримінального кодексу України.
https://t.me/suspilnekropyvnytskyi/32374