Протягом 2024 року обсяг експорту товарів із Кіровоградщини становив 817,8 млн.дол. США, імпорту – 244,2 млн.дол. Про це повідомляє Головне управління статистики в області
Порівняно з 2023 роком експорт товарів збільшився майже на один відсоток, імпорт зменшився на 5,4 відсотка. Позитивне сальдо становило 573,6 млн.дол. (у 2023-му – 552 млн. дол.).
Підприємства Кіровоградщини експортували товари до 119 країн світу, імпортували – з 84.
У переважній більшості були експортовані жири та олії тваринного або рослинного походження, продукти рослинного походження та готові харчові продукти. У структурі імпортних надходжень переважали машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання, жири та олії, мінеральні продукти, продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості.
Частка області в експорті товарів України у 2024 році становила 2 відсотки.