Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 14 червня, 14:12
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/06/14/poshuk-psihologichnoi-dopomogi-dlja-kozhnogo-pochni-z-sebe-ti-jak-.htm
новини, 14 червня, 14:12

Пошук психологічної допомоги для кожного: почни з себе «Ти як?»


З початку повномасштабного вторгнення чимало людей в нашій державі потребують психологічної підтримки. Стан психологічної захищеності, здатність людини «відбивати» несприятливі зовнішні та внутрішні фактори впливають на якість життя, усі його сфери, зокрема, й на професійну, повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.


Одним із дієвих помічників на шляху до психоемоційної рівноваги  єВсеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», що реалізується зараз на всіх можливих рівнях. Методики програми корисні для кожного  – від бізнесмена до студента, вони допомагають українцям знайти джерело сили в різних умовах, у т.ч. й екстремальних, здобути знання та навички щодо піклування про ментальне здоров’я. І що важливо – не лише про власне, але й своїх близьких, оточуючих людей, адже всі ми залежимо від загальної атмосфери.


До поширення методик долучається й Державна служба зайнятості, яка проводить різнопланові заходи як для безробітних, так і працівників установ та організацій різних форм власності.


Так, нещодавно Світловодським управлінням Олександрійської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості  було проведено тренінг «Ментальне здоров’я» для працівників Світловодського політехнічного фахового коледжу. До проведення цього заходу долучився головного державного інспектора відділу питань праці східного регіону управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області Південно-Східного міжрегіонального управління Держпраці Кривенко Інни Василівни, фахівці ознайомилися з різноплановими методиками програми.


Працівники дізналися про ряд технік, які можна застосувати у будь-якому місці та у будь-який час для подолання стресу та тривоги, викликаних життєвими кризами, надзвичайними ситуаціями, воєнними конфліктами. Зокрема освоювали методи заземлення, спрямовані на відключення частини мозку, яка вмикає червону кнопку «бий або біжи».


Цікавою була для присутніх інформація про можливості отримання ваучера на навчання, який дає можливість пройтипрофесійну підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації.


Тож якщо бажаєте освоїти дієві способи зняття стресу, не зволікайте, навчайтеся,адже,врівноважуючи власний життєвий фон, ми дбаємо про те, щоб якомога більше людей перебували у ресурсі й гармонії.

  

Все про ментальне здоров’я можна переглянути тутhttps://howareu.com/


Є бажання отримати ваучер та стати затребуваним фахівцем? Звертайтеся до  фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів. Контакти тут: http://surl.li/emipw1322Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: