Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 24 травня, 10:14
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/05/24/jak-podati-zajavu-pro-vidshkoduvannja-ruinuvannja-zhitla-rosiiskimi-agresorami-pokrokova-instruktsija.htm
новини, 24 травня, 10:14

Як подати заяву про відшкодування руйнування житла російськими агресорами: покрокова інструкція


Відповідно до Резолюції Комітету Міністрів Ради Європи від 12 травня 2023 року в Україні  створено Реєстр збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України.


Реєстр збитків спрямованій на подолання наслідків війни та забезпечення справедливості та репарацій для України та її народу. 


Реєстр збитків збирає, обробляє та реєструє заяви про відшкодування збитків від постраждалих. Із 02 квітня 2024 року у Реєстрі збитків розпочато прийом заяв за першою категорією – пошкодження або знищення житлової нерухомості фізичних осіб (приватний будинок, квартира, дачний чи садовий будинок).


Спеціальна комісія розглядатиме ці заяви, здійснюватиме оцінку збитків або вирішуватиме питання щодо призначення виплат чи компенсацій.


Подання заяв до Реєстру збитків можливе виключно повнолітніми громадянами України, які є власниками пошкодженого або знищеного житла (його частини), через цифрову систему "Дія" – мобільний додаток та вебпортал.


Інші категорії Реєстру збитків будуть впроваджені протягом року.


Детальна інформація про Реєстр збитків знаходиться на сайті за посиланням:

https://rd4u.coe.int/uk/home .

https://www.facebook.com/krrada.official


635Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: