20 травня о 19:31 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що в одному із дачних будиночків на території дачного товариства «Геолог»Соколівської громади Кропивницького району заручником власної безпорадності став чоловік 1955 р.н. Але увійти до будинку не було можливості – двері закриті зсередини.
Надзвичайники кропивницького підрозділу за допомогою спецінструменту відкрили вікно та, потрапивши до будинку, відчинили двері і передали врятованого лікарям швидкої медичної допомоги, повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в області.
![](/data/articles/071/190/71190/images/126204/medium-photo_2024-05-20_22-16-12.jpg)
![](/data/articles/071/190/71190/images/126205/medium-758e897d-0aef-4e7c-b700-38ef00a7af51.jpg)
![](/data/articles/071/190/71190/images/126206/medium-51df388a-9818-416d-ac34-db29392c0830.jpg)