Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 13 травня, 09:18
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/05/13/ukraina-mozhe-povernutis-do-grafikiv-pogodinnih-vidkljuchen-elektroenergii.htm
новини, 13 травня, 09:18

Україна може повернутись до графіків погодинних відключень електроенергії


В Україні зараз діють лише обмеження потужності для промисловості, однак якщо ситуація в енергосистемі погіршиться – можливе повернення до графіків погодинних відключень, пише minprom.ua.


Про це повідомив голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький під час пресконференції у Медіацентрі Україна – Укрінформ.


“Якщо дефіцит в енергосистемі збільшиться і стане безперервним упродовж доби, то в такій ситуації застосовується інший графік – графік погодинних вимкнень. Це коли Укренерго доводить до кожної області ліміт споживання, й обленерго розподіляють його по кожному споживачу”, – сказав Кудрицький.


Він попередив, що у разі погіршення ситуації в енергосистемі графіків обмеження потужності для промисловості може не вистачати, щоб забезпечити баланс. Але зараз Укренерго застосовує лише обмеження для промисловості.


Кудрицький також пояснив, що обмеження для промисловості у нічні години пов’язане із відсутністю імпорту електроенергії: хоч споживання і падає, але й зменшується доступний ресурс для його покриття. При цьому брати аварійну допомогу цілодобово неможливо.


За сонячної погоди у денні години дефіцит компенсується за рахунок активної роботи сонячних електростанцій.


Як повідомлялося, із 22 березня поновилися масовані російські атаки на енергетичні об’єкти. Зокрема, руйнувань зазнали Бурштинська, Ладижинська, Зміївська, Трипільська ТЕС, а також гідроелектростанції.


1235Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: