Чемпіонат Європи з таеквон-до ІТФ серед кадетів, юніорів, дорослих та ветеранів відбувся 15-22 квітня у словенському місті Копер. На змаганнях були представлені більше тридцяти країн Європи. У складі збірної команди України змагалися вихованці Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №2.
У результаті запеклої боротьби чемпіоном Європи зі спецтехніки в особистому та командному заліку став Єгор Бугаєнко, срібною призеркою зі спецтехніки в особистому та командному заліку стала Анастасія Олійник, бронзовою призеркою у формальних вправах "туль" стала Наталія Конюх.
Підготував спортсменів тренер-викладач заслужений тренер України Ігор Зюнзя.
https://www.facebook.com/krrada.official
![](/data/articles/070/443/70443/images/124366/medium-437535458_834695655367074_1683139736884476204_n.jpg)
![](/data/articles/070/443/70443/images/124367/medium-438082162_834695645367075_7854979996028212675_n.jpg)
![](/data/articles/070/443/70443/images/124368/medium-437382217_834695568700416_3873324273324083603_n.jpg)