Мережа підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони на Кіровоградщині розширює свої кордони, аби суттєво підвищити рівень безпеки громадян та захист населених пунктів області у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Головне управління ДСНС в області постійно співпрацює у цьому напрямку з органами місцевого самоврядування.
Сьогодні заступник начальника Головного управління ДСНС у Кіровоградській області Василь Штогрін та помічник начальника Головного управління з питань функціонування місцевої та добровільної пожежної охорони Олег Гаркуша зустрілися з керівництвом Кетрисанівської громади, що у Кропивницькому районі.
Під час робочої зустрічі обговорювали питання створення та функціонування підрозділу місцевої пожежної охорони у територіальній громаді. Оглянули територію та приміщення, де буде розташовано новостворений підрозділ місцевої пожежної команди.
Зрозуміло, що попереду ще багато роботи. Втім, надзвичайники гарантували свою підтримку та професійну допомогу у вирішенні питань, що нині стоять перед громадою. А підтвердженням цього став неочікуваний сюрприз. Рятувальники передали Кетрисанівській громаді пожежно-рятувальний автомобіль, отриманий завдяки співробітництву з міжнародними організаціями.
Так, спільними зусиллями створюємо надійний захист для наших громадян, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.
![](/data/articles/070/397/70397/images/124220/medium-photo_2024-04-19_15-41-47_(5).jpg)
![](/data/articles/070/397/70397/images/124221/medium-photo_2024-04-19_15-41-47_(6).jpg)
![](/data/articles/070/397/70397/images/124222/medium-photo_2024-04-19_15-41-47_(4).jpg)
![](/data/articles/070/397/70397/images/124223/medium-photo_2024-04-19_15-41-47_(2).jpg)
![](/data/articles/070/397/70397/images/124224/medium-photo_2024-04-19_15-41-47_(3).jpg)