Він покликаний зробити будь-який захід зручним і комфортним для усіх його учасників.
«Організатори заходів – конференцій, виставок, будь-яких публічних зустрічей – дуже хочуть бачити серед своїх учасників людей із досвідом війни. Але як організувати це правильно? Ми ніколи не знаємо, хто поруч із нами: що ця людина пережила й що бачила, у якому вона стані зараз. Але можемо заздалегідь створити рішення, які подарують усім гостям приємний досвід. – розповіла Олена Зеленська. – «Гайд безбар’єрних подій саме про такі рішення, про повагу до досвіду різних учасників».
Гайд безбар’єрних подій створено у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів».
Проєкт «живе» форматах – книги, яку можна завантажувати, та у форматі розділу «Довідника безбар’єрності».
Проєкт реалізовано громадською організацією «Безбар’єрність» за підтримки спільноти «Бізнес без бар’єрів», зокрема компанії ДТЕК, у співпраці з командою київського проєкту «Кураж».
https://t.me/kirovohradskaODA/18202
![](/data/articles/069/948/69948/images/123063/medium-434632841_865799885544902_2461317330521846806_n.jpg)
![](/data/articles/069/948/69948/images/123064/medium-434766943_865799838878240_9215905258007684746_n.jpg)
![](/data/articles/069/948/69948/images/123065/medium-434766972_865799788878245_7099999243451616298_n.jpg)