За добу, що минула, підрозділи ДСНС Кіровоградського гарнізону 4 рази залучались для надання допомоги з буксирування автомобілів на дорогах області.
Двічі така допомога надавалася у Новоукраїнському районі: у м. Мала Виска з ускладненої ділянки ґрунтової дороги на безпечну відбуксирували вантажівку, а біля с. Шишкіне Ганнівської СТГ — легковий автомобіль
За межами с. Торговиця Новоархангельської СТГ Голованівського району бійці місцевого підрозділу ДСНС допомогли водієві легкового автомобіля вибратися з ускладненої ділянки ґрунтової дороги.
В Олександрійському районі рятувальники здійснили буксирування з проїжджої частини на узбіччя двох вантажних автомобілів, що стали учасниками ДТП на автодорозі Стрий-Умань-Дніпро-Ізварине, біля смт. Пантаївка, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.
![](/data/articles/069/741/69741/images/122598/medium-photo1711457153_(1).jpeg)
![](/data/articles/069/741/69741/images/122599/medium-34a4ccb2-9696-4601-893f-b80128671816.jpeg)