Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 29 лютого, 10:28
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/02/29/silni-ta-nezlamni-u-kropivnitskomu-prezentujut-istorii-vidomih-zhinok-kraju.htm
новини, 29 лютого, 10:28

Сильні та незламні: у Кропивницькому презентують історії відомих жінок краю


Презентація історій  жінок, які зробили значний внесок у розвиток Кропивниччини та прославили її, відбудеться в обласному краєзнавчому музеї сьогодні, 16 лютого.

 

Депутатська група "МФО Рівні можливості" Кропивницької міської ради долучається до заходу, приуроченого   140-річчю українського жіночого руху та Міжнародному дню боротьби за права жінок і запрошує на презентацію кропивничан та кропивничанок . Початок о 16.00.


Депутатка міської ради Катерина Колтунова спільно із  директором обласного краєзнавчого музею Борисом Шевченком та  активісткою КА «Громадські ініціативи» Любов’ю  Лук'янцевою  представлять учасникам заходу  експозицію та привідкриють таємниці, якими були шляхи героїнь презентації до впізнаваності, визнання та видимості. 


Формат події – інтерактивний. Захід відбудеться в рамках проекту «Видимі. Дієві. Включені. Активні жінки Кіровоградщини», підтриманий Українським жіночим фондом.


Проект спрямований на роз’яснення Порядку денного Резолюції ООН 1325 «Жінки.Мир.Безпека» та покликаний посилити видимість та участь жінок у процесі прийняття рішень, як однієї з найважливіших стратегічних цілей документу.


Реєстрація на захід https://forms.gle/ZSjfsjqjU5y9CnyU6

https://www.facebook.com/krrada.official


227Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: