Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 23 лютого, 15:27
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/02/23/z-kirovogradschini-do-azerbaidzhanu-vidvorili-nevregulovanogo-migranta.htm
новини, 23 лютого, 15:27

З Кіровоградщини до Азербайджану видворили неврегульованого мігранта


У Кропивницькому працівники Центрально-південного міжрегіонального управління Державної міграційної служби затримали громадянина Азербайджанської Республіки, який приїхав у приватних справах і нелегально перебував в Україні з 2019 року, повідомляє Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС.


Рішення про примусове видворення 40-річного іноземця до країни походження прийняли у Фортечному відділі ЦПМУ. Чоловіка притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 203 КУпАП.


Враховуючи відсутність в іноземця засобів для існування та приймаючої сторони, придбати авіаквиток до Азербайджану допомогли у волонтерській організації.


Міграційники спільно зі співробітниками відділу міграційної поліції Головного управління Національної поліції в областідоправилиіноземного громадянина до Пункту пропуску «Могилів-Подільський». З Республіки Молдова чоловік літаком відправиться на батьківщину. Повернутись в Україну порушник міграційного законодавства не зможе наступні 5 років.373Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: