Перший заступник начальника ОВА Павло Конопко провів виїзний прийом громадян в Онуфріївці. До нього звернулась ініціативна група мешканців щодо соціально-економічного розвитку громади.
Зокрема питання стосувались завершення проєкту реконструкції кінотеатру “Мрія” під спортивно-оздоровчий комплекс для надання послуг із фізичної реабілітації ветеранів російсько-української війни; підтримки реалізації проєкту «Відновлення туристично-рекреаційного об’єкта садово-паркового мистецтва «Онуфріївський парк»; проведення ремонтних робіт на магістральній дорозі державного значення М-22 Полтава – Олександрія; нове будівництво захисної споруди цивільного захисту на території Млинківського ліцею.
По всіх порушених громадянами питаннях, відбулась предметна розмова, в телефонному режимі отримано додаткові консультації від профільних управлінь ОВА та фахівців державних органів влади.
https://t.me/kirovohradskaODA/16633
![](/data/articles/068/798/68798/images/120268/medium-428597314_838851768239714_6551155579916806220_n.jpg)
![](/data/articles/068/798/68798/images/120269/medium-428457147_838851791573045_1136404491804097768_n.jpg)
![](/data/articles/068/798/68798/images/120270/medium-428598185_838851711573053_3164556113063501011_n.jpg)