Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 19 лютого, 14:47
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/02/19/hronika-opaljuvalnogo-sezonu-u-kropivnitskomu-remontni-roboti-na-teplovih-merezhah-po-vulitsi-chornovola.htm
новини, 19 лютого, 14:47

Хроніка опалювального сезону у Кропивницькому: ремонтні роботи на теплових мережах по вулиці Чорновола


Минулого тижня опалювальний сезон у Кропивницькому для головного теплогенеруючого підприємства міста КП “Теплоенергетик” минув під знаком виконання складних ремонтних робіт на мережах по вулиці Чорновола. 


- У вівторок, 13 лютого, тут стався серйозний порив тепломережі. Протягом двох діб вся центральна частина міста лишалася без теплопостачання, поки аварійні бригади ліквідовували аварію. Це вдалося зробити у четвер о 03.00 ночі. Тоді ж відновили і теплопостачання у центрі міста, - відзначив директор КП «Теплоенергетик» Олександр Чельник. -  Та  ситуацію ускладнив порив цієї ж магістралі в іншому місці, тож роботи з ліквідації аварійної ситуації продовжувалися,  довелося замінити додатково  4 метри пошкодженої ділянки труби. Уже в неділю надвечір аварію ліквідували і подачу тепла відновили.


На інших ділянках, за словами керівника підприємства,  робота теплового господарства проходить у стабільному режимі, температура теплоносія в мережі відповідає нормі, відносно тепла погода сприяє стабільній роботі і дає можливість економно використовувати енергоресурс.

https://www.facebook.com/krrada.official


187Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: