Сьогодні в бібліотеці імені Дмитра Чижевського відбулися урочистості з нагоди відзначення 125-річчя від дня заснування. Привітали та вручили почесні грамоти працівникам закладу заступниця начальника ОВА Катерина Колтунова та перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк.
Почесною грамотою Кіровоградської обласної військової адміністрації і обласної ради тримали завідувачка відділу зберігання та реставрації бібліотечних фондів Лариса Коваленко, заступниця директора з основної роботи Наталія Ткаченко, перша заступниця директора Оксана Ткаченко.
"Сьогодні Бібліотека – є потужним культурно- інформаційним простором для спілкування, реалізації інноваційних проєктів, організації змістовної комунікації для мешканців та гостей міста. Бажаю закладу плідних здобутків, постійного творчого розвитку, вдячних користувачів та втілення найсміливіших задумів та ідей", - зазначила на заході Катерина Колтунова.
https://t.me/kirovohradskaODA/16500
![](/data/articles/068/718/68718/images/120072/medium-428331236_836354018489489_6056913076515600470_n.jpg)
![](/data/articles/068/718/68718/images/120073/medium-428319806_836353998489491_3415273793486240978_n.jpg)
![](/data/articles/068/718/68718/images/120074/medium-428157396_836353978489493_8508527556475944740_n.jpg)