Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 4 грудня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/12/04/klienti-privatbanku-zmozhut-otrimuvati-swift-perekazi-v-cheskih-kronah-bez-dodatkovoi-komisii.htm
новини, 4 грудня 2023

Клієнти ПриватБанку зможуть отримувати SWIFT-перекази в чеських кронах без додаткової комісії


Клієнти ПриватБанку зможуть отримувати SWIFT-перекази в чеських кронах без додаткової комісії через Citibank EUROPE PLC. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, банк розвиває платіжні “мости” з європейськими банками, щоб сприяти розширенню геограції партнерів активізації розрахунків клієнтів.  Для зручності клієнтів, багато з яких опинилися у Чехії через війну, та допомагають рідним, близьким та ЗСУ в Україні, ПриватБанк відкрив новий кореспондентський рахунок в Citibank N.A. в чешских кронах. Про це повідомила Анжела Дзінзюра, фахівець з комунікацій в регіоні ПриватБанку.


Новий кореспондентський рахунок дає можливість клієнтам відправляити в ПриватБанк SWIFT-переказів фізичних осіб в чеських кронах без додаткової комісії. Сформувати реквізити ви можете через Приват24 (меню «Сервіси – Перекази – SWIFT – Реквізити»). Зарахування валютних переказів на гривневі рахунки здійснюється без комісії. 


Головні переваги отримання SWIFT-переказів через ПриватБанк - відсутність обмежень за сумою, можливість онлайн відстеження переказів, спеціальна лінія підтримки для одержувачів SWIFT-переказів. За даними банку, зазвичай гроші надходять на рахунки протягом 24 годин, а 40% платежів зараховуються одержувачу за 5 хвилин. 


Як  отримати реквізити для SWIFT-переказу в додатку Приват24 - https://www.youtube.com/watch?v=wPXa3wOTKqQ. Як отримати реквізити картки для зарахування SWIFT через вебверсію Приват24 - https://www.youtube.com/watch?v=PZdhdBRMbUA.394Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: