У центрі реабілітації для дітей з інвалідністю у Кропивницькому продавали новорічні прикраси та випічку, аби зібрати гроші на тепловізор для військових - інформує Суспільне.
Вироби зроблені власноруч вихованцями, їхніми батьками та працівниками центру. Після ярмарку вироби ще лишились, тож їх можна оглянути та придбати на сторінці центру у Facebook.
На тепловізор треба 75 тисяч гривень, розповіла керівниця центру Лілія Місюня.
“На сьогодні в нас вже є 22 тисячі, я думаю, що до нового року ми ще зберемо, і зробимо такий новорічний подарунок нашим захисникам”.
Тепловізор потрібен 121-й бригаді територіальної оборони, розповів військовий цього підрозділу.
"Потрібен тепловізор, бажано вище досягнення стрілецької зброї, а саме щоб в тепловізор можна було розгледіти людину з висоти двох кілометрів. Це потрібно для збереження наших життів і своєчасного виявлення ворога. Дякуємо за допомогу".
Ярмарком, на якому продавали власноруч зроблені новорічні прикраси, вінки, ялинки з шишок, домашню випічку та цукерки, долучилися до акції "Щедрий вівторок". Це міжнародна щорічна благодійна акція, яка популяризує благодійність. "Щедрий вівторок" влаштовують у наступний вівторок після Дня подяки у США — зазвичай між 27 листопада і 3 грудня. Акція була започаткована у 2012 році за підтримки ООН.
"Щедрі вівторки" у центрі влаштовують п'ятий рік поспіль, розповіла Лілія Місюня.
"Це день благодійності, день добрих справ. Заведено робити добрі справи, донатити на різні організації. Цим ярмарком ми показуємо, що діти з інвалідністю можуть, як приклад, робити добрі справи".
Галина Міщерякова у центр водить свого внука, на ярмарок принесла прикраси з бісеру.
"Принесла сюди свої вироби, може комусь сподобається, щоб ці зароблені гроші долучити на благодійність для наших хлопців".
Оксана Дівніч — переселенка з Донецької області. Центр реабілітації відвідує її шестирічний син. Для ярмарку зробили декоративне дерево.
"З того, що було вдома, з природних матеріалів. Ходили всією родиною гілку вибирали, ми не пиляли живе дерево, знайшли, всією родиною клеїли".
Яна Пшеніцина придбала ялинку з мішковини.
"Ми намагаємось щорічно відвідувати цей ярмарок і підтримувати ці ініціативи. Цього року придбали ялинку, ми її встановимо дома. Тут символічна пшеничка – в нас прізвище Пшеніцини, і ми все купуємо з пшеницею".
За дві години ярмарку зібрали 13 тисяч гривень, розповіла Ліля Місюня.