Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 2 жовтня, 12:50
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/10/02/nardep-danutsa-privitav-kursantiv-donetskogo-deruniversitetu-vnutrishnih-sprav-iz-skladannjam-prisjagi-na-virnist-ukrainskomu-narodovi.htm
новини, 2 жовтня, 12:50

Нардеп Дануца привітав курсантів Донецького держуніверситету внутрішніх справ із складанням Присяги на вірність Українському народові


Народний депутат від фракції "Слуга Народу" Олександр Дануца привітав курсантів та курсанток першого курсу Донецького державного університету внутрішніх справ із складанням Присяги на вірність Українському народові. Про це повідомляється на сторінці Комітету ВРУ з питань правоохоронної діяльності у Фейсбук:


"Від імені Комітету ВРУ з питань правоохоронної діяльності Олександр Дануца привітав курсантів та курсанток першого курсу Донецький державний університет внутрішніх справ з визначним моментом у житті – складанням Присяги на вірність Українському народові.


О.Дануца: Це беззаперечно важливий і відповідальний крок у житті. Ви берете на себе високі зобов’язання, і стаєте безпосередньо причетними до долі своєї країни.


Успіхи завтра залежать від навчання сьогодні. Залишайтеся відданими Присязі, сумлінно виконувати свій службовий обов’язок! 


Будьте гідними високого звання поліцейського!


Довідково: Донецький національний університет внутрішніх справ - один з найбільших університетів поліції в Україні. 


З початком війни на Донбасі університет змушений був релокуватися вперше до Маріуполя. 


З початком повномасштабного вторгнення університет релокувався до Кропивницького.


Верховна Рада України".

   

235Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: