Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 29 вересня, 16:29
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/09/29/veteraniv-sluzhbi-vidznachili-sogodni-u-golovnomu-upravlinni-rjatuvalnoi-sluzhbi.htm
новини, 29 вересня, 16:29

Ветеранів служби відзначили сьогодні у головному управлінні рятувальної служби


1 жовтня Україна відзначатиме День ветерана, що є символом вдячності і поваги до тих, хто відстояв незалежність та свободу України. Проте цього дня вітають не лише ветеранів військової служби. Також вшановуватимуть людей, що своєю багаторічною відданою працею заслужили повагу від колег у багатьох сферах людської діяльності, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.


Ветерани Служби порятунку завжди були і залишаються частиною великої та дружної родини рятувальників. Їх професійний та життєвий досвід завжди потрібні тут. І наші ветерани охоче діляться своїми напрацюваннями, передаючи безцінний досвід молодим колегам. Цей нерозривний зв’язок поколінь і є запорукою нашого успіху.


29 вересня, напередодні свята, перший заступник начальника Головного управління ДСНС в області Олексій Родіонов вручив нагороди ветеранам служби. Зі словами безмежної вдячності за плідну багаторічну працю та вагомий особистий внесок у розбудову пожежно-рятувальної служби Кіровоградщини він  побажав шанованим ветеранам наснаги, оптимізму та віри у власні сили, аби їх професіоналізм та відданість обраній справі ще багато років служили на благо України. 


    

292Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: