Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 29 вересня, 16:56
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/09/29/kropivnitski-shkoljari-opanovujut-vazhlivi-znannja-u-klasah-bezpeki.htm
новини, 29 вересня, 16:56

Кропивницькі школярі опановують важливі знання у класах безпеки


Розпочався новий навчальний рік і учні повернулися до класів і аудиторій, де впродовж року поповнюватимуть багаж знань. Поміж іншим, сучасна школа не лише дає знання, а й формує у підростаючого покоління цінні навички відповідального ставлення до власного життя, здоров’я та безпеки, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.


Так, 29 вересня школярі двох міських шкіл пройшли навчання на базі класу безпеки, нещодавно обладнаного на базі 13-ї загальноосвітньої школи м. Кропивницький.Методика, за якою рятувальники проводили заняття з безпечної життєдіяльності, враховує вікові особливості дітей. Для найменших - загадки, цікаві вікторини, рухливі ігри. Для старших - бесіди, інтерактивні конкурси, змагання. 


Але у підсумку школярі мають оволодіти необхідним мінімумом знань з пожежної, техногенної та мінної безпеки: знати про причини пожежі та способи запобігти їй, прийоми надання допомоги постраждалим, як застосовувати вогнегасник, як уникнути травмування при виявленні вибухонебезпечних предметів, добре засвоїти правила безпеки на воді та пам’ятати номер виклику Служби порятунку “101”.   

      

293Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: