Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 18 вересня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/09/18/-nazdoganjajucha-vaktsinatsija-ponad-90-tisjach-ditei-otrimali-ranishe-propuscheni-scheplennja-proti-koru.htm
новини, 18 вересня 2023

«Наздоганяюча вакцинація»: понад 90 тисяч дітей отримали раніше пропущені щеплення проти кору


З 17 липня по 9 вересня щеплення проти кору, паротиту та краснухи у рамках «наздоганяючої» кампанії з вакцинації проведено 91 416 щеплень. Першу дозу вакцини отримали 44 799 дітей (віком від 2 до 17 років), другу дозу отримали 46 617 дітей (віком від 7 до 17 років). 


Найактивніше, за статистикою Центру громадського здоров’я, щеплення надолужують діти віком від 2 до 6 років (48% від плану). Найбільше щеплень за попередній тиждень провели у Києві, Херсонській, Житомирській та Рівненській областях. Найменше охочих надолужити щеплення – у Чернігівській, Вінницькій, Одеській, Івано-Франківській та Сумській областях.


У межах «наздоганяючої» кампанії з вакцинації проти кору дітей, які пропустили планові щеплення, в Україні сформовано 312 мобільних бригад, що вакцинують дітей в організованих колективах та у віддалених від пунктів щеплень територіях. За попередній тиждень мобільні бригади провели 552 щеплення для дітей, які переїхали зі своїх областей до інших місць (ВПО – Ред.). Вакцинації для внутрішньо переміщених осіб, крім мобільних вакцинальних бригад, проводять у пунктах щеплень та у закладах «первинки». 


З 6 по 9 вересня до проведення щеплень КПК було залучено 47 медичних мобільних бригад по країні. Найбільше щеплень під час виїзних вакцинальних сесій проведено у Закарпатській, Рівненській та Кіровоградській областях. Щоб записатись на вакцинацію до мобільної бригади або запросити її до громади чи організованого колективу, потрібно звернутися до Центру контролю та профілактики хвороб в області проживання чи за місцем тимчасового перебування. Інформацію про пункти щеплень, їх адреси та графік роботи або телефони регіональних координаторів можна отримати, зателефонувавши до контакт-центру МОЗ за номером 0 800 60 20 19.


Нагадаємо, загальнонаціональна кампанія з «наздоганяючої вакцинації» проти кору для дітей, які внаслідок зміни місця проживання, тимчасового виїзду за кордон чи інших обставин пропустили планові щеплення, почалася 17 липня.


466Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: