Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 9 червня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/06/09/u-kirovogradskii-oblasti-rjatuvalniki-nagadujut-gromadjanam-pravila-bezpeki-zhittedijalnosti.htm
новини, 9 червня 2023

У Кіровоградській області рятувальники нагадують громадянам правила безпеки життєдіяльності


Влітку значною мірою підвищується ризик виникнення пожеж, і у житловому секторі, і в екосистемах області. Головною причиною займань є людська діяльність. Тому рятувальники Кіровоградщини не припиняють проводити роз'яснювальну роботу з населенням щодо суворого дотримання правил безпечної життєдіяльності. 8 червня фахівці Служби порятунку провели інформаційну роботу у с. Аджамка Кропивницького району. Громадянам нагадали, що головною складовою безпечного способу життя є обережність та неухильне дотримання правил пожежної безпеки. Не втрачати пильності під час експлуатації електричних та газових приладів, не спалювати суху рослинність та сміття на території приватних домоволодінь, біля господарчих будівель та дерев’яних парканів, на полях і городах, під час відпочинку в лісі. Адже у суху вітряну погоду вогонь легко поширюється на великі території. 


Не оминули увагою рятувальники і таку важливу тему як повторення алгоритму дій під час отримання сигналу “Повітряна тривога”. Зокрема, громадянам наголосили, що за час війни в Україні жителі регіонів, де немає активних бойових дій, почали звикати до постійних сигналів повітряної тривоги і вже не реагують на них належним чином. А такого не має бути категорично. 


На завершення спілкування усім співрозмовникам було вручено застережні листівки, які у будь-яку хвилину допоможуть пригадати елементарні правила безпеки, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.


                    

299Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: