Дата: 7 грудня 2022
новини, 7 грудня 2022

Кропивницький скелелаз виборов “золото” чемпіонату України

У Києві з 01 по 06 грудня триває чемпіонат України зі скелелазіння, участь  у якому беруть 113 спортсменів із одинадцяти регіонів України, у тому числі і скелелази з Кропивницького.

Змагання проходять у наступних видах: швидкість, складність, болдеринг та двоборство.

Вихованець Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 Ярослав Ткач після кваліфікації став четвертим. А у фінальному раунді змагань у запеклій боротьбі Ярослав завоював золоту медаль. Призери нагороджені медалями та дипломами від національної федерації альпінізму і скелелазіння України. За високі спортивні досягнення у 2022 році Ярослав Ткач отримав посвідчення Заслуженого майстра спорту України зі скелелазіння.

У командному заліку збірна команда Кіровоградської області у складі: вихованця Ярослава Ткача, тренера-викладача КДЮСШ №1 Валерії Гончарук та кропивницького спортсмена Данила Назаренка посіли четверте місце.