Блог-кафе «Шахрайство у соціальних мережах» провели в Обласній універсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського.
Шахраї не припинили ошукувати українців навіть після початку російського вторгнення. Навпаки, із запровадженням воєнного стану в Україні з’явилися нові сценарії шахрайства. Винахідливості багатьох шахраїв можна лише позаздрити. Йдучи «в ногу з часом», зловмисники вигадують чимало нових схем, у які, на жаль, продовжують потрапляти довірливі громадяни.
Українцям потрібно вміти виявляти ці оновлені шахрайства і боротися з ними.
Цим і зайнялися представниці ГО «Обласний жіночий інформаційний центр» Анна Титченко і Дар’я Печенюк, які під час блог-кафе розповіли учасникам заходу про основні схеми шахрайства в Інтернеті, про спільні ознаки шахрайства та як захиститися і що робити, якщо ти все таки потрапив до рук шахрая.
Отриманні свої знання учасники мали змогу застосувати у онлайн-грі «Спіймай крадія».
Захід організовано в рамках Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у Цифровий Час», який виконується у співпраці ГО Фундація прав людини/HumanRightsFoundationUkrainewww.uhrf.org за підтримки інституту зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини, повідомляє відділ соціокультурної діяльності ОУНБ ім.Д.І.Чижевського.
![](/data/articles/058/172/58172/images/94806/medium-311677104_5559100210841327_7832791132766866507_n.jpg)
![](/data/articles/058/172/58172/images/94807/medium-312817456_5559099247508090_781942389069672701_n.jpg)
![](/data/articles/058/172/58172/images/94808/medium-311610541_5559099817508033_3423172043386711257_n.jpg)
![](/data/articles/058/172/58172/images/94809/medium-311895245_5559099614174720_431669419032609912_n.jpg)